Orlik

 

ORLIKI 2013

orlik2013

TERMINARZ ROZGRYWEK KATEGORII „ORLIK”

SEZON 2013/2014 RUNDA JESIENNA

 

REGULAMIN

Rok urodzenia – 2003 i młodsi

 

  1. Wymiary boiska
- typu ORLIK 26-30m x 56-62 m.
  1. Czas gry
- 2 x 8 minut
  1. Ilość zawodników
- 7 (6 + bramkarz)
  1. Bramka
- 5 x 2 metry
  1. Piłka
- Nr 4
  1. Zmiany powrotne (hokejowe)
  1. Rzut karny
- 9 metrów
  1. Rzuty wolne
- odległość muru 5 metrów, bramkę można zdobyć bezpośrednio tylko z połowy przeciwnika,
  1. Rzut od bramki
- piłka wprowadzona do gry nogą w obrębie własnej połowy,
  1. Wrzut (aut)
- zawodnik wprowadza piłkę do gry nogą (nie podaje) – odległość przeciwnika od piłki 3 metry.
  1. Kary
- 2 lub 3 minuty, względnie wykluczenie do końca meczu
  1. Sędziowie
- klubowi (niezainteresowani trenerzy) – względnie na pisemny wniosek organizatora Turnieju delegowani sędziowie
  1. Do Finału po rundzie wiosennej awansują zwycięzcy grup

 

UWAGA!

Przed każdym turniejem trenerzy wypełniają sprawozdania (składy), które zbiera ORGANIZATOR i wraz z wynikami oraz podliczoną tabelą przesyła do Wydziału Gier OZPN w najkrótszym możliwie czasie.

 

 

GRUPA  I

Lp. TERMIN DATA Godz.
07/08.09.2013 08.09 11.00 LUBUSZANIN DREZDENKO
14/15.09.2013 RADOWIAK DREZDENKO
21/22.09.2013 SOKÓŁ GOŚCIM
28/29.09.2013 LEŚNIK RĄPIN
05/06.10.2013 05.10 11.00 ZRYW GŁĘBOCZEK
12/13.10.2013 12.10 11.00 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW

GRUPA  II

Lp. TERMIN DATA Godz.
07/08.09.2013 07.09 10.30 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 2 BOISKA stadion
14/15.09.2013 15.09 11.00 PIONIER ZWIERZYŃ 2 BOISKA
21/22.09.2013 21.09 10.30 POLONIA LIPKI WIELKIE
28/29.09.2013 28.09 11.00 KASZTELANIA SANTOK 2 boiska W Janczewie
05/06.10.2013 ISKRA JANCZEWO
12/13.10.2013 12.10 12.00 IMPULS WAWRÓW

GRUPA  III

Lp. TERMIN DATA Godz.
07/08.09.2013 07.09 11.00 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ ORLIK PRZY HALI
14/15.09.2013 14.09 10.00 GKS BLEDZEW
21/22.09.2013 GKP PSZCZEW
28/29.09.2013 29.09 10.00 UKS UNIA SKWIERZYNA
05/06.10.2013 05.10 10.00 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA
12/13.10.2013 KS NOWINY WIELKIE

GRUPA  IV

Lp. TERMIN DATA Godz.
07/08.09.2013 07.09 11.00 JUVENIA BOCZÓW w Boczowie
14/15.09.2013 14.09 12.00 UKS I SŁUBICE
21/22.09.2013 22.09 12.00 UKS II SŁUBICE
28/29.09.2013 TOROMA TORZYM
05/06.10.2013 06.10 10.00 ILANKA I RZEPIN Ul. Poznańska 2 boiska
12/13.10.2013 13.10 10.00 ILANKA II RZEPIN Ul. Poznańska 2 boiska

GRUPA  V

Lp. TERMIN DATA Godz.
08/09.09.2013 08.09 11.00 UKS 4 KOSTRZYN I MOSiR
14/15.09.2013 15.09 11.00 UKS 4 KOSTRZYN II MOSiR
21/22.09.2013 21.09 11.00 ZORZA KOWALÓW
28/29.09.2013 29.09 11.00 ODRA GÓRZYCA
05/06.10.2013 06.10 11.00 SPÓJNIA OŚNO LUB.
12/13.10.2013 WARTA SŁOŃSK

GRUPA VI

Lp. TERMIN DATA Godz.
07/08.09.2013 07.09 11.00 PIAST KARNIN 2 BOISKA
14/15.09.2013 14.09 10.00 MAKSYMILIAN I GORZÓW Orlik – Czereśniowa
21/22.09.2013 21.09 10.00 MAKSYMILIAN II GORZÓW Orlik – Czereśniowa
28/29.09.2013 CZARNI BROWAR WITNICA
05/06.10.2013 STILON III GORZÓW
12/13.10.2013 UKS CHEMIK GORZÓW

GRUPA  VII

Lp. TERMIN DATA Godz.
07/08.09.2013 07.09 10.00 TOR BUD BACZYNA
14/15.09.2013 14.09 11.00 BŁĘKITNI LUBNO W Baczynie
21/22.09.2013 JUNIOR RÓŻANKI
28/29.09.2013 RÓŻA RÓZANKI
05/06.10.2013 KŁOS MAŁYSZYN
12/13.10.2013 WARTA JEŻYKI

GRUPA VIII

Lp. TERMIN DATA Godz.
07/08.09.2013 STILON I GORZÓW
14/15.09.2013 WARTA GORZÓW
21/22.09.2013 STILON II GORZÓW
28/29.09.2013 28.09 10.00 PROGRES GORZÓW ZST i O CZEREŚNIOWA
05/06.10.2013 FOOTBAL AKADEMIA MYŚLIBÓRZ
12/13.10.2013 AKADEMIA BARLINEK

 td valign=”top” width=”123″